محل تبلیغات شما

امروز قصد داریم یک سایت بسیار خوب برای دانلود آهنگ عاشقانه به شما معرفی کنیم و در کنار آن نگاهی به بیوگرافی بابک جهانبخش داشته باشیم

بیوگرافی-بابک-جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش

امروز می خواهم شما را به خوننده محبوب سبک پاپ آشنا کنم. در این سبک در داخل ایران خوانندگان بسیار زیادی وجود دارد و به گونه ای می توان گفت که بسیار طرفدار دارد و قطعا بیشترین شنونده را در بین دیگر سبک های داخل کشور دارد. در این سبک بسیار زیبا بابک جهانبخش می درخشد و جزء پرطرفدار ترین خوانندگانش بحساب می آید. او از کودکی به موسیقی علاقه نشان داد و به گونه ای علاقه خود را به سازهای مختلف نشان داد. جهانبخش در تاریخ 1 فروردین سال 1362 در شهری در کشور آلمان بدنیا آمد. او به صورت رسمی موسیقی را در سن 5 سالگی آغاز کرد. او که در آن سن در آلمان زندگی می کرد، یادگیری موسیقی را در نزد اساتید موسیقی آلمان به پایان رساند. بابک در سن 11 سالگی به ایران برگشت و با زنده یاد مسعود میردامادی» از آهنگسازها و اساتید صاحب نام قدیمی آشنا شد و سلفژ و تئوری را را یاد گرفت.

جهانبخش اولین آلبوم خود را 13 آذر 1384 با عنوان چی شده» روانه بازار کرد. قطعه چی شده» با ترانه‌ای از رویا مجد آریا محبوب‌ترین و البته ماندگارترین قطعه اولین آلبوم رسمی بابک جهانبخش بود. او سال 1387 آلبوم بی اسم» را با همکاری پوریا حیدری منتشر کرد. جهانبخش بعد از آن در اواخر سال 1389 آلبوم احساس» را منتشر کرد و با این آلبوم به گونه ای قدم بسیار بزرگی را در موسیقی پاپ برداشتکم‌ تر از یک سال بعد و در خرداد 1390 زندگی من» با همکاری محسن شیرالی، انوشیروان تقوی و پیام هوشمند منتشر شد، این آلبوم باب آشنایی جهانبخش را با محسن شیرالی و انوشیروان تقوی باز کرد که این همکاری در چند آلبوم بعدی او نیز ادامه داشت، یک سال و یک ماه بعد از زندگی من»، نقطه عطف کارنامه کاری بابک جهانبخش با انتشار آلبوم من و بارون» رقم خورد. اگر قصد دانلود آهنگ بابک جهانبخش را دارید ادامه این مطلب را حتما دنبال کنید چرا که راه و روش دانلود تمام آثار را توضیح خواهیم داد.

دانلود-آهنگ-جدید-بابک-جهانبخش

دانلود آهنگ های بابک جهانبخش

همانطور که اشاره کردیم بابک جهانبخش تا به الان آهنگ ها و آلبوم های زیادی را روانه بازار شلوغ موسیقی ایران کرده است و جزء پرکارترین های این سبک به حساب می آید. اگر مایل هستید که تمامی تک ترک ها آلبوم ها و موزیک ویدیو های این خواننده را دانلود کنید، می توانید به سایت سمفونی بروید و تمامی آنها را به صورت رایگان دریافت کنیدسایت Samfuni را می توان جزء سایت هایی دانست که آرشیو بسیار خوبی دارند و به گونه ای رقیبی در این زمینه ندارد. در کل این سایت بهترین برای دانلود آهنگ جدید است. 

جدیدترین اخبار تکنولوژی

دانلود نرم افزار TweakPower بهینه ساز قدرتمند و رایگان ویندوز

دانلود برنامه BlueStacks شبیه ساز اندروید در ویندوز مکینتاش و لینوکس

جهانبخش ,آلبوم ,بابک ,موسیقی ,سبک ,دانلود ,بابک جهانبخش ,گونه ای ,را در ,به گونه ,را به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گنجشکهای پاییز